Swarovski відкриває перший флагманський магазин в Азії

Swarovski оголосила про відкриття свого першого флагманського магазину в Азії. Моностор розташований у шанхайському торговому центрі Central Plaza. Новий магазин є логічним продовженням запущеної кампанії з відкриття 27 pop-up точок у концепції Instant Wonder по всьому світу.

«Тепер гості зможуть не лише вивчити вироби Swarovski, а й повністю поринути у наш світ, нашу айдентику та досвід глибокого розуміння почуття радості та новаторства, з якого створюється кожен наш виріб. Це сенсорна подорож, і ми пишаємося тим, що розширюємо наші кордони на шанхайському ринку», – прокоментував гендиректор Swarovski Мікель Молон.

Відкриття флагманського магазину у Шанхаї також відсилає до відзначення 50-річчя відносин між Австрією та Китаєм. Зазначається, що з відкриттям нового флагмана Swarovski зміцнить дружні та ділові відносини з Китаєм.

Новий магазин у Central Plaza – спроба перенести клієнтів бренду в інтерактивний світ Swarovski. Концепція заснована на інтерпретації стилістичних кодів, кольорів та спадщини бренду. Шанхайський флагман є свого роду простором майбутнього, який втілює в себе всесвіт Wonderlab.

«Я неймовірно рада представити цей прекрасний простір, натхненний динамічним ландшафтом Китаю та його народом. Це найбільший і найамбіційнійший магазин, який ми втілили у життя», — зазначила креативний директор бренду Джованна Енгельберт.

Торговий простір флагмана включає кілька концептуальних зон, у тому числі кімнату з центральним дисплеєм, що обертається, Зал мрії, в якому можна приміряти прикраси, Імаджинаріум, Галерею цікавості і кімнату Диспетчера.

Джерело