ТРЦ Retroville: відкриття останньої частини галереї після пошкодження та зміни в команді

Київський ТРЦ Retroville сформував нову команду та продовжує роботу над відновленням повноцінної роботи торгового центру та залученням нових орендарів. 

Представники Retroville розповіли, що з лютого у команді ТРЦ працюють нові фахівці. Вікторія Макаренкова очолила відділ оренди, новим маркетологом стала Анна Держун. У березні доєдналися ще два спеціалісти до відділу оренди - Світлана Свириденко та Анна Страхова.

Зазначається, що усі нові члени команди мають великий досвід роботи у сфері комерційної нерухомості. Вони разом з Катериною Балакай, яка раніше зайняла посаду керівника з питань розвитку ТРЦ, вже активно працюють над відновленням повноцінної роботи об’єкту.

Відкриття торгової галереї

20 березня у Retroville відкрилася остання реконструйована частина торгової галереї, яка постраждала від удару ворога.

Нагадаємо, що російська ракета потрапила у торговий центр на Виноградарі 21 березня 2022 року. Удар прийшовся на спортивний комплекс Sport Life і повністю його зруйнував.

Рятувальникам вдалося швидко ліквідували сильну пожежу, а власники ТРЦ пізніше звернулися до міжнародного бюро архітектурних рішень Design Hub International щодо проекту реконструкції будівлі.

За їх інформацією, ворожий обстріл пошкодив близько 40% конструктиву всього комплексу загальною площею 118 тис. кв. м.

Stolitsa Group у травні 2022 року повідомила, що відкриття три чверті площ об’єкта планується у серпні того ж року, а решту площ поетапно відкриють у грудні 2022 року та березні 2023 року.

Врешті план вдалося втілити у життя і відновити повноцінну роботу ТРЦ.

*ТРЦ Retroville – дворівневий багатофункціональний комплекс, розташований в Києві. Об’єкт оточують чотири дуже жваві вулиці - проспект Правди, проспект Гонгадзе, проспект Василя Порика та вулиця Івана Виговського. Загальна площа об’єкта (GBA) становить 120 334 кв. м, 9450 кв. м займає бізнес-центр класу «B», а орендна площа (GLA) – 86 283 кв. м.

Джерело: RAU

Читайте також: McDonald’s відновив роботу в ТРЦ Ocean Plaza через рік перерви