ТРЦ Riviera Shopping City відновив другу частину будівлі після ракетного обстрілу

З 3 лютого в одеському ТРЦ Riviera Shopping City почав роботу другий вхід, а разом з ним відновили роботу магазини VOVK, Pandora, Colin’s, Fissman та Укрзолото.

Про це торговельно-розважальний центр повідомив у своїх соцмережах, передає RAU. Наразі у ТРЦ Riviera Shopping City, який 9 травня зазнав ракетного удару від російських окупантів, продовжуються ремонтні роботи. Перша частину відновленого об’єкта почала роботу у листопаді 2022 року — через півроку після того, як росіяни пошкодили частину будівлі об’єкту комерційної нерухомості.

Як раніше розповідав директор ТРЦ Riviera Андрій Бринзило, торговельний центр у селі Фонтанка Одеського району має запрацювати в повному обсязі з березня 2023 року.

Довідка. ТРЦ Riviera Shopping City — один із найбільших ТРЦ на півдні України. Загальна площа ділянки — 21 га, орендна площа — 67 000 кв. м. Девелопер — Argo Real Estate Opportunities Fund. До війни у торговельному центрі розміщувалось понад 230 магазинів відомих міжнародних та українських марок, 9-зальний кінотеатр, затишні кафе і ресторани, боулінг на 16 доріжок, розважальний комплекс для дітей, розважальний комплекс «Южный парк», найбільший в Одесі картинг, гіпермаркет меблів і багато іншого. 

Читайте також: Рівень вакантності у столичних ТРЦ досяг 21,5%