У Білорусі обрали нову назву для колишніх ресторанів McDonald’s

У Білорусі, ймовірно, обрали нову назву для колишніх ресторанів мережі McDonald's, яка припинила роботу в країні через підтримку урядом російської війни.

За даними пропагандистських ЗМІ, нова керівна компанія мережі подала заявку на реєстрацію бренду Mak.by.

Зазначається, що на новому логотипі зображено контур жовтого серця. Назва ресторанів пишеться білими літерами на темно-зеленому фоні, працюють ресторани під вивіскою "Мы открыты".

*Довідка. Російський варіант назви McDonald's "Вкусно и точка" заблокував особисто самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко.

McDonald’s в Україні

В Україні мережа також припинила роботу одразу після початку повномасштабної війни, однак тимчасово, з міркувань безпеки.

Роботу ресторани почали поступово відновлювати восени 2022 року, спочатку у західних та центральних регіонах. Навесні цього року McDonald’s оголосив про другу фазу повернення в Україну.

Першими на черзі стали Одеса та Дніпро, також було відкрито новий ресторан у Вінниці. Його будівництво було майже закінчено перед початком повномасштабної війни. Заклад став четвертим новим рестораном в країні після відновлення роботи McDonald’s і першим новим рестораном у цьому році.

Читайте також: McDonald’s запустив доставку Bolt Food у кількох українських містах

Однак через те, що мережа була закрита понад півроку і досі не відновила повноцінної роботи, вона отримала 2,042 млрд грн чистого збитку за підсумками 2022 року в Україні.

У перерахунку це приблизно 17,7 млн непроданих бігмаків чи 48,6 млн порцій картоплі фрі. А от у довоєнному, 2021 році McDonald’s отримав прибуток 1,011 млрд грн.

УНІАН