У Херсоні відновили роботу супермаркети Сільпо

З 24 листопада у звільненому від російських загарбників Херсоні відновила роботу мережа супермаркетів Сільпо.

Перший магазин відкрився за адресою просп. Будівельників, 27-А. Магазин Сільпо у ЦУМі на Ушакова, 49 запрацює незабаром. У віддаленій перспективі – відновлення супермаркету в ТРЦ Fabrika. Він постраждав найбільше — був пограбований, більшість магазину вигоріла.

Відновлення роботи Сільпо в Херсоні стало можливим після того, як сапери ЗСУ перевірили будівлі супермаркетів. Величезна кількість будівель громадського користування в Херсоні була замінована росіянами, а через постійні обстріли перевірка та розмінування тривали кілька днів.

Нагадаємо, мережа Сільпо остаточно залишила Херсон наприкінці квітня. За цей час росіяни пограбували чималу частину обладнання магазинів.

Які продукти можна купити в Сільпо у Херсоні

З першого дня роботи в магазинах у повному обсязі буде так звана стелажна продукція — тобто те, що стоїть на полицях і не потребує дотримання температурного режиму. Також завозяться свіжі фрукти та овочі.

У магазині по проспекту Будівельників буде обладнано три «холодні» вітрини з молочною продукцією, ковбасними виробами та солодощами.

У магазині по вул. Ушакова встановлюється трохи потужніший генератор. Там буде більший вибір молочної продукції, м’ясних і ковбасних виробів, солодощів. Ще будуть свіжа риба та м’ясо. Невелика кількість замороженої продукції — напівфабрикати, риба, овочі. Можливо, вдасться запустити піч для піци.

Крім того, у магазині на Ушакова працюватиме кафе. Окрім кави та чаю із солодощами, у ньому тимчасово розміститься кулінарія. Асортимент поки що невеликий, готові страви щодня привозитимуть із Миколаєва.

Читайте також: АТБ відновлює роботу магазинів у Херсоні