У Катарі на ТРЦ встановили унікальні вигнуті 3D-дисплеї

Катарський торговий центр Mall of Qatar разом з американською компанією з виробництва різноманітної електроніки Daktronics створили вигнуті світлодіодні дисплеї.

Вони повністю огортають південний фасад ТРЦ у Досі і можуть відображати 3D-контент з примусовою перспективою.

За словами регіонального менеджера Daktronics Ахмада Дахмаша, Mall of Qatar проходить серйозну реконструкцію і ці два культових дисплеї, розроблені за індивідуальним замовленням, створені так, щоб повністю огортати фасадний вхід.

Ця технологія ідеально інтегрується з фасадом торгового центру, щоб створити ефект WOW для відвідувачів торгового центру. Ці унікальні вигнуті дисплеї будуть використовуватися не лише для реклами, але вони розроблені, щоб дозволити глядачам отримати досвід 3D-контенту, перетворивши торговий центр на орієнтир поєднання новітніх технологій із творчим мистецтвом, – зазначив Ахмад Дахмаша.

ТРЦ у метавсесвіті

Раніше ми розповідали, що платіжна компанія Worldine відкриває торговий центр у метавсесвіті Decentraland.

ТРЦ матиме 9 магазинів, разом з німецьким банком Consorsbank, швейцарським розкішним готелем The Chedi Andermatt і брендом безалкогольних спиртних напоїв Naked Life.

Метою створення проєкту є допомога роздрібним продавцям, постачальникам послуг та банкам створити свою присутність у Web 3.0 модульним способом. Це дасть можливість компаніям перевірити, як реагує їхня аудиторія і чи можна використовувати для роботи потенціал метавсесвіту.

Детальніше про унікальний ТРЦ читайте в нашому матеріалі.

Джерело: digitalsignagetoday

Читайте також: Amazon планує запустити NFT платформу