У Києві відкрився перший в Україні магазин ударних дронів (фото)

У Києві відкрився перший в Україні магазин SmartWar із важкими ударними дронами. У ньому можна придбати безліч варіантів справжньої зброї, але не для власного користування.

Куплений дрон передадуть військовим на фронт. Ще одна особливість крамниці в тому, що працюють там військові, а саме захисники Маріуполя, які отримали поранення і проходять реабілітацію.

В асортименті різні види ударної зброї, відвідувачі можуть побачити макети 120- та 82-мм мінометів, ПТУР "Стугна", АГС та інших зразків озброєнь, спробувати симулятори стрільби з Javelin та NLAW.

За 120-мм міномет 2Б11 можна заплатити 2 100 гривень, а за 30-мм станковий автоматичний гранатомет АГС-17 "Полум'я" - 2 400 гривень.

Працює точка щоденно, з 10:00 до 19:00 за адресою проспект Каденюка 5/2.

Дроп на підтримку аграріїв

Раніше ми розповідали, що український бренд одягу Rikky Hype до Дня Землі випустив дроп "Продовжуй рости", який присвячений аграріям.

Колекція покликана привернути увагу до проблем вітчизняного господарства під час війни, коли безліч сільськогосподарських угідь заміновано або окуповано. Крім цього, проєкт є закликом до українців ставати більш екологічними у повсякденному житті.

Читайте також: “Чутливий контент”: Україна представила свій стенд на книжковому ярмарку у Лейпцигу

Також бренд оголосив про збір коштів на закупівлю насіння разом з проєктом "Seeds for Ukraine".

Благодійна колекція містить п’ять моделей футболок із зображеннями рослин, як вони виглядають, можна побачити у нашому матеріалі.

Наш Край