Французька прокуратура веде розслідування у російській філії “Ашан”

Фінансова прокуратура Франції веде розслідування у російській філії мережі гіпермаркетів “Ашан”.

Зазначається, що воно не спрямоване проти материнської групи, яка є “потерпілою у цій справі та залишає за собою можливість стати цивільним учасником справи".

Розслідування триває ще з 2020 року, російську “дочку” обвинувачують у підкупі іноземного посадовця, співучасті у цих злочинах та їх приховуванні.

За даними місцевих агенцій, розслідування почалось після статті в газеті Les Echos. У публікації повідомлялося про існування корупційної схеми у російській філії групи, з посиланням на екс-юриста російського підрозділу Олексія Жаркова.

З початку 2023 року слідчі почали опитувати співробітників корпорації. У “Ашан” запевняють, що слова зазначеного юриста не підтверджені жодними доказами і цими заявами він намагається привернути увагу ЗМІ після того, як у 2019 році компанія відмовилась продовжити його контракт.

“Ашан” в Одесі

Раніше ми розповідали, що український підрозділ групи перевідкрив свій гіпермаркет у одеському ТРЦ Riviera Shopping City. Урочисте перевідкриття відбулось 21 квітня 2023-го, майже через рік після влучання у ТРЦ російської ракети.

На відкритті оновленого магазину була присутня СЕО французького ритейлера в Україні Марта Труш.

Читайте також: DCH I&RE почне відновлення харківського ТРЦ “Караван” з вересня 2023 року

Це лише перша черга відкриття гіпермаркету, яку встигли відбудувати, повне відновлення роботи відбуватиметься у два етапи. Магазин у Riviera працює щодня, з 09:00 до 21:00. Як виглядає оновлена точка, дивіться в нашому матеріалі.

Challenges