ТРЦ Ocean Plaza у Києві припиняє роботу

Один із найбільших та найпопулярніших торгово-розважальних центрів Києва Ocean Plaza повністю згортає діяльність. ТРЦ фактично закрився ще 24 лютого, проте на нульовому поверсі продовжував працювати продовольчий гіпермаркет “Ашан” та кілька магазинів.

25 липня на офіційній сторінці у Facebook «Ашан» повідомив про закриття гіпермаркету через припинення роботи ТРЦ Ocean Plaza.

«Шановні клієнти «Ашан Либідська»! З сьогоднішнього дня магазин тимчасово не працюватиме. Адміністрація Ocean Plaza повідомила про припинення роботи торговельного центру», – йдеться у повідомленні Ашана.

Окрім гіпермаркету в ТРЦ працювали, зокрема, магазин техніки та електроніки Алло Max та мережа товарів для тварин MasterZoo, а також кілька острівців.

Чи планує Ашан згодом відновити роботу, невідомо. Те саме стосується й інших магазинів у ТРЦ. Прес-служба Ocean Plaza наразі не коментувала остаточне закриття торговельного центру.

Найімовірніша причина закриття – проблеми з власниками ТРЦ Ocean Plaza. Як відомо контрольний пакет акцій компанії, що володіє Ocean Plaza, належить сім’ї та партнерам Аркадія Ротенберга, близького до президента росії олігарху. Детальніше про це читайте у матеріалі: Чому не відкривають столичний ТРЦ Ocean Plaza?