У ТРЦ Respublika Park запрацювала найбільша аеротруба в Україні (фото)

У столичному ТРЦ Respublika Park запрацювала найбільша аеротруба в Україні - AERODIUM KYIV.

Урочисте відкриття відбулось 29 квітня, повідомили УРТЦ в прес-службі торгового центру.

AERODIUM TECHNOLOGIES - латвійська компанія, що спеціалізується на проєктуванні високотехнологічних аеротруб по всьому світу та бере участь в різних шоу та фестивалях. 

Захід відкривали флаєри з усього світу, найкращі спортсмени з Великої Британії, Латвії, Бразилії, Польщі та України. Вони літали в аеротрубі на максимальній швидкості і показали, що таке спорт майбутнього.

Також на відкритті були присутні творець та засновник компанії Аеродіум Іварс Бейтанс, керуючий ТРЦ Respublika Park Олексій Сав’як та посол Латвії Ілґварс Клава. На заході було встановлено рекорд Найбільшої аеротруби в Україні.

Сьогодні міжнародна компанія Aerodium з вірою у перемогу України відкриває нову найбільшу найсучаснішу аеротрубу! Діти ростуть та бачать війну навколо себе, тому ми маємо зробити все можливе, щоб їхнє дитинство було щасливим навіть за таких умов. Кожна закордонна компанія, яка заходить на український ринок зі своїм продуктом, демонструє решті світу, що вірить в Перемогу України та надихає інвесторів робити те саме, - зазначив власник AERODIUM TECHNOLOGIES Іварс Бейтанс.

Благодійність

Захід мав і благодійну мету разом з платформою United 24. За спеціальним QR кодом усі охочі могли задонатити на відбудову України.

Зазначається, що AERODIUM KYIV є партнером та донором United 24, а усі зібрані кошти підуть на відбудову житлових будинків в Київської області, для постраждалих родин з дітьми.

Читайте також: Budhouse Group розробив проєкт реконструкції ТРЦ Fabrika в Херсоні

На головній сцені ТРЦ виступали запрошені артисти, а саме - М’ята, Люся Кава, Нікіта Кісельов, Diana Gloster, Uliana Royce, Enleo, LAUD, DEMCHUK та KOLA, а хедлайнером заходу став гурт ТНМК.