У Варшаві відкрився перший в Польщі Apple Premium Partner

У Варшаві 26 травня відкрився перший магазин Apple Premium Partner. Нова точка стане єдиною не лише у столиці, а й в усій Польщі.

Працюватиме Apple Premium Partner у торговому центрі Westfield Arkadia. Магазин відкриває компанія iSpot, яка є одним з офіційних дистриб’юторів Apple.

У компанії обіцяють, що обслуговування буде на найвищому рівні і в день відкриття відвідувачів чекає багато знижкових пропозицій.

Ми злітаємо. Ми відкриваємо перший магазин Apple Premium Partner у Польщі. Будьте з нами 26 травня у Westfield Arkadia у Варшаві. Ми готуємо для вас день, насичений надихаючими виступами, інтерактивними майстер-класами з професіоналами зі світу дизайну, музики, фотографії та технологій, а також конкурсами з призами. Під час заходу ви також зможете придбати продукцію Apple за винятковими цінами, - йдеться у повідомленні компанії.

Експансія Apple у світі

Раніше ми розповідали, що американська компанія запустила у В’єтнамі перший онлайн-магазин. Офіційний сайт запрацював 18 травня.

Таким чином Apple вирішив подвоїти свою присутність на світових ринках, щоб стимулювати зростання продажів.

Голова компанії Тім Кук робить ставку на те, що ринки, які розвиваються дадуть більше можливостей для зростання Apple. В’єтнам обрали через велику кількість молодого населення і відносно невеликої кількості iPhone на ринку.

Читайте також: Apple заборонив співробітникам використовувати ChatGPT та генеративні ШІ

Як показали попередні експансії Apple, запуск інтернет-магазину часто передує відкриттю роздрібних точок.

Також техногігант продовжує і “фізичну” експансію. Навесні перші офіційні магазини Apple відкрились у індійських Мумбаї і Делі. А як вони виглядають, дивіться в матеріалі.

iSpot