У Варшаві відкрився український шоурум Dasha Katsurina Studio&Showroom

У центрі Варшави відкрився торговий простір із роботами український майстрів та дизайнерів під назвою Dasha Katsurina Studio & Showroom.

Про це повідомляє видання “БЖ”.

Наразі у шоурумі представлені бренди Katsurina, Gunia Project, Triptych, Meraki Objcts.

Цей простір був створений за підтримки жінок і для жінок. Не пам‘ятаю, щоб щось мене надихало більше, – розповідає засновниця Dasha Katsurina Studio & Showroom Даша Кацуріна.

Також у студії буде місце для тематичних поп-артів. Шоурум описують не лише як магазин, а і як місце, де жінки можуть почуватися у повній безпеці. Також у просторі можна відпочити, випити кави та поспілкуватися.

Знайти Dasha Katsurina Studio & Showroom у Варшаві можна за адресою вулиця Ordynacka, 11. Працює він із вівторка по неділю з 12 до 19.

Унікальна сукня українського бренду

Раніше ми розповідали, що український бренд Lever Couture (базується зараз у США) створив унікальну цифрову сукню на підтримку України під назвою Love Letter to Ukraine.

Кутюр’є Леся Верлінгіері створила його зі своєю креативною командою та залучила художнього директора Річчі Вільямса, OWOW Agency та маркетингове агентство Chest Of Wonders.

Тепер, коли основна частина сукні готова, до її створення може долучитися будь-хто охочий. Для цього необхідно надіслати листа зі словами підтримки Україні та українцям, які потім надрукують та нашиють на сукню. Про те, які світові зірки вже долучилися до ініціативи, читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: Український бренд POHUY шиє безкоштовні костюми для поранених бійців – як отримати