У Верховній раді анонсували націоналізацію ТРЦ Ocean Plaza

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що столичний ТРЦ Ocean Plaza незабаром конфіскують у російських власників і можуть націоналізувати.

Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

Так Арахамія прокоментував рішення суду про націоналізацію PIN Банку Євгена Гінера.

Російські олігархи заплатять за злочини Росії своїми активами. І це відбувається уже. Сьогодні ВАКС стягнув на користь держави 88,89% акцій PIN Банку Євгена Гінера. Усе в межах закону “Про санкції” та загальноприйнятих уявлень людства про справедливість. Далі буде Ocean Plaza, – написав нардеп.

Ocean Plaza

Великий ТРЦ у Києві припинив свою роботу 23 лютого 2022-го і не працював до листопаду того ж року. За цей час 67% корпоративних прав компанії-власника торгового центру передали Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА).

Справа в тому, що прибутки Ocean Plaza були пов’язані із родиною російського олігарха Аркадія Ротенберга через цілий ланцюжок компаній. Завдяки прибуткам від роботи ТРЦ його син купив два патронні заводи в росії. Ці підприємства виготовляли озброєння для російського ВПК.

Ще третиною корпоративних прав на ТРЦ володіє холдинг UDP українського бізнесмена Василя Хмельницького. У компанії обіцяли дві третини прибутку від діяльності ТРЦ спрямовувати в український бюджет, але з листопаду жодних надходжень не було.

Читайте також: ТРЦ Ocean Plaza досі не приніс прибутку в бюджет після перезапуску