Українська платформа Preply увійшла до ТОП-100 маркетплейсів світу

Українська онлайн-платформа Preply увійшла до сотні найкращих маркетплейсів світу за версією аналітиків венчурного фонду Andreessen Horowitz.

Компанія посідає 73 місце у загальному рейтингу.

Ми раді, що Preply другий рік поспіль входить до списку 100 найкращих торгових майданчиків у світі за версією Andreessen Horowitz у їхньому щорічному рейтингу. Враховуючи, що значна частина команди перебувала в Україні, коли рік тому почалася війна, неможливо переоцінити, наскільки я пишаюся цим колективним досягненням, – пише у LinkedIn співзасновник стартапу Кирило Бігай.

Рейтинг Marketplace 100 включає найбільші стартапи та приватні компанії, що орієнтовані на споживачів. Його формують на основі річного валового обсягу товарів, або GMV.

Для оцінки беруть дані про продажі за період з січня по грудень 2022 року та порівнюють їх з аналогічним періодом позаминулого року.

*Довідка. Preply – українська онлайн-платформа, яка об’єднує понад 40 тисяч репетиторів, що викладають 50 мовами світу і мають сотні тисяч учнів у 180 країнах світу. Її засновниками є Сергій Лук’янов, Дмитро Волошин та Кирило Бігай.

Перемоги українців

Раніше ми розповідали, що український бренд DevoHemp здобув перемогу на міжнародному конкурсі Green Product Award 2023 в категорії "Мода".

Компанія займається створенням виробів з коноплі, нагороду вибороли шуби бренду, також створені з інноваційного хутра, основою якого виступає неткане волокно з коноплі.

Матеріал є біорозкладиним, гіпоалергенним, а також стійким до шкідників, гербіцидів та пестицидів.

Джерело: Andreessen Horowitz

Читайте також: Привертає увагу до водної кризи: у Нідерландах запрацював незвичний онлайн-супермаркет