Українські виробники зможуть представити свої товари у ірландських супермаркетах Lidl

Мережа продуктових супермаркетів Lidl в Ірландії складе список з 30-50 найменувань українських товарів для тижня української кухні.

Вітчизняні виробники, які хочуть запропонувати для реалізації свої товари, мають заповнити форму для реєстрації. Кінцевий термін подачі заявок - 10 червня 2023 року.

Акцію приурочено до Дня Незалежності України.

Торгова мережа Lidl Ireland формує 30-50 найменувань товарів для тижня української кухні. Проведення акції планується до Дня Незалежності України, — пише у Facebook структурний підрозділ МЗС України Експортерам Nazovni.

Фабрика Nestlé в Україні

Швейцарський виробник Nestlé товарів харчування розпочав будівництво нової лінії виробництва в Україні.

Новий проєкт розташовано у у Смолигові Волинської області і у нього буде інвестовано 40 млн швейцарських франків, що дорівнює 44,6 млн. доларів.

Фабрику побудують поруч з дистрибуційним центром Nestlé та спеціалізуватиметься на виробництві вермішелі швидкого приготування та приправ.

Планується, що виробництво продукції почнеться вже у першому кварталі 2024 року.

Читайте також: Василь Бовділов, Unilever Україна: про тенденції у FMCG, будівництво нової фабрики та війну

Генеральний директор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі розповів, що нові потужності будуть оснащені найсучаснішими технологіями виробництва та дозволять задовольнити високий внутрішній попит на продукти харчування.

Разом з підприємством у місті Торчин, виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом Nestlé для категорії кулінарних продуктів. В чому його особливість, читайте в матеріалі.

МЗС України Експортерам Nazovni