Uniqlo почала процес остаточного виходу з ринку рф

Японський ритейлер Uniqlo вирішив закрити більшість своїх великих магазинів в росії після отримання понад 10,8 млрд рублів збитків за підсумками 2022 року.

Звільнені площі займуть російські мережі, повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що поки компанія офіційно не оголошувала про остаточний вихід з країни-агресорки, але експерти ринку вважають, що нинішні події означають фактичне згортання бізнесу.

Більшість майданчиків Uniqlo займе російська Gloria Jeans.

На думку експертів, локальним брендам буде складно залучати великий потік покупців на відміну від міжнародних ритейлерів.

На місці першого російського магазину Uniqlo в московському ТЦ «Атріум» готується до відкриття точка Lime, а в AFI Mall ще одна Gloria Jeans, розповіли обізнані у ситуації експерти ринку торгової нерухомості. У Gloria Jeans також підтвердили, що найближчим часом її магазини відкриються в декількох локаціях, які раніше займала японська Uniqlo.

Uniqlo в рф

Одразу після початку повномасштабної війни компанія оголосила про тимчасове призупинення роботи своїх магазинів у країні-агресорці.

Читайте також: Рік без fashion-гігантів: чи вдалось українським брендам зайняти місце Inditex і H&M

До цього моменту в рф працювало близько 50 магазинів, а вже до кінця січня цього року залишилось 27 з тих, що були тимчасово закриті.

Протягом усього 2022 ритейлер активно розпродував речі онлайн і зазнав збитків на російському ринку вперше з 2018 року.

Forbes