Уряд пропонує великим рітейлерам взяти участь у тендерах Міноборони

Перша віце-прем’єрка та міністерка економіки Юлія Свириденко запропонувала продуктовим рітейлерам брати участь у тендерах Міністерства оборони.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

У Кабміні зазначають, що обговорення щодо забезпечення продовольством Збройних Сил України відбувалось разом з представниками найбільших торговельних мереж, Мінекономіки та Офісу президента.

За словами Свириденко, держава зацікавлена в тому, щоб великі рітейлери брали участь у постачанні продовольства для захисників.

Зараз постачанням продуктів харчування займаються компанії, які закуповують продукцію у великих торгових мережах. Оскільки ці товари вже є у вас в асортименті, потрібно вирішити питання логістики, – заявила Свириденко.

Чому це вигідно?

Заступник міністра економіки Надія Бігун розповіла, що обсяг продовольчого забезпечення ЗСУ становить приблизно 42-43 млрд грн щорічно. Тому влада хоче залучити нових гравців на цей ринок, на їх думку, це посилить конкуренцію.

У повідомленні запевняють, що представники мереж зацікавилися пропозицією, але вона потребує подальшого детального опрацювання.

Також із рітейлерами обговорили питання цінового регулювання та вирішення проблем зменшення заборгованості перед постачальниками. Ростислав Шурма, заступник керівника Офісу президента, анонсував якнайшвидше затвердження механізму вирішення цих проблем на деокупованих територіях.

Читайте також: Як змінилася географія українського рітейлу за 2022 рік – дослідження RAU