В Ірпені відкрився перший супермаркет SPAR

В Ірпені відкрився новий супермаркет мережі SPAR, площею 144 квадратних метри. Наразі в магазині працюють дві каси і чимало продавців-консультантів.

SPAR розпочав роботу 23 березня, тепер ірпінці можуть придбати там усі необхідні товари, зокрема свіже м’ясо та власну випічку мережі.

Зазначається, що рітейлер врахував індивідуальні потреби гостей, тому у SPAR широкий вибір продуктів власного імпорту та власних ТМ, які відрізняються від традиційних продуктів, що продаються в місцевих магазинах.

Крім цього працює зона Food to Go, яка є зручним варіантом для тих, хто хоче швидко перекусити чи випити кави. Також у супермаркеті готують власну свіжу піцу.

Працює SPAR за адресою: м.Ірпінь, вулиця Покровська, 5.

*Довідка. SPAR є великою мережею, яка складається з понад 13 тисяч супермаркетів та гіпермаркетів, які розташовуються у 50 країнах світу. В Україні компанія розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express, SPAR, EUROSPAR та INTERSPAR.

Новий формат SPAR у Швейцарії

У Цюріху відкрився перший цілодобовий магазин SPAR Express без касирів, спільно з мережею АЗС Avia.

Площа нового магазину всього 50 кв.м і тут працює лише самообслуговування. Клієнтам пропонують приблизно 1 тис. товарів.

Супермаркет використовує для роботи технологію Fast AXs, яка дає змогу заходити в магазин лише відсканувавши QR-код на своєму смартфоні.

Клієнтам не потрібно завантажувати додаток чи реєструватися, знадобиться лише телефон. Оплатити покупки можна за допомогою дебетової або кредитної картки, Google Pay, Apple Pay або Twint.

SPAR Express на заправці оснащено камерами та датчиками, тож якщо ви зіткнулися з якоюсь проблемою, можете звернутися по допомогу в режимі онлайн.

Джерело: All Retail

Читайте також: Компанія-власник “Сільпо” отримала понад 230 млн грн збитків у 2022 році