В ізмаїльському ТЦ “Одіс” з’явиться перший в місті “Чудо Острів”

У ізмаїльському ТЦ “Одіс”, відкриття якого планується незабаром, з’явиться новий оператор дитячих товарів - “Чудо Острів”.

Це перший у місті магазин рітейлера і розташується він на площі 530 кв. м. Договір з новим орендарем підписала компанія UTG, яка є ексклюзивним брокером ТЦ “Одіс”. Наразі триває заповнення вільних торгових площ торгового центру.

*Довідка. “Чудо Острів” – національна мережа дитячих магазинів, яка налічує понад 30 магазинів по всій Україні. Рітейлер реалізує дитячий одяг, іграшки, дитячий транспор, меблі та інше.

ТЦ “Одіс” в Ізмаїлі

Раніше ми розповідали, що у Ізмаїлі, Одеської області, у квітні цього року планують відкрити перший професійний торговий центр “Одіс”.

Нещодавно ТЦ отримав сертифікат відповідності закінчення будівництва, тривають ремонтні роботи.

Площа “Одісу” становить 2,5 тис. м кв., розташовується він у історичному центрі Ізмаїла, на проспекті Незалежності.

Читайте також: Війна змінила все: думки експертів про стан торгової нерухомості в Україні та перспективи розвитку

Завдяки розташуванню у найпрестижнішому районі, в оточенні важливих історичних пам’яток, міських установ, ресторанів, готелів та скверів, ТЦ задовольнить потреби Ізмаїлу у якісній інфраструктурі.

Всередині торгового центру розмістяться такі орендатори:

  • продовольчий супермаркет “Таврія-В” площею понад 600 м кв;
  • аптека “Доброго дня”;
  • магазин “Аурум”;
  • “Табакерка”;
  • МOYO.

Крім цього, на фасаді “Одіс” буде розміщений ресторан із зоною посадки. Як виглядатиме новий торговий центр, дивіться в нашому матеріалі.

UTG