В ТРЦ Любава з’явиться перший у Черкасах корнер бренду LOVE YOU

Ювелірний бренд LOVE YOU відкриває першу локацію У Черкасах. Корнер ювелірних подарунків почне роботу в ТРЦ Lubava 16 жовтня.

Фірмовий острів буде розташовано на першому поверсі в кінці центральної алеї торговельного центру. З нагоди відкриття корнера перші п’ять покупців отримають сертифікати номіналом 500 грн, а для всіх інших відвідувачів діятимуть знижки до -50%.

У новій торговій точці також можна буде офлайн приміряти прикраси вільних українців нового сету LOVE UKRAINE. Ювеліри бренду відтворили патріотичні нотки з допомогою жовто-синіх шнурочків, поєднання двох кольорів емалі та особливих форм прикрас.

Наразі в Україні працює 19 локацій бренду ювелірних подарунків LOVE YOU у 8 областях: у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Вінниці та Харкові. Ще 4 тимчасово зачинених магазини чекають свого відкриття після Перемоги.

Довідка. Love You — це український бренд ювелірних подарунків з власним виробництвом у Києві. LOVE YOU є незалежним суббрендом ювелірного дому SOVA. Станом на жовтень 2022 року мережа нараховує 23 магазини в 9 областях по всій Україні.

Читайте також: JYSK відкриває нові магазини в українських ТРЦ