VARUS та Bavovna Help проведуть спільну благодійну лекцію про традиції Великодня

Мережа супермаркетів VARUS та благодійний фонд Bavovna Help проведуть спільну онлайн-лекцію про традиції святкування Великодня.

Захід заплановано на 19:00 14 квітня, розповіли УРТЦ у прес-службі VARUS. Під час лекції етнологиня Ярослава Музиченко розповість про історію святкування Великодня, як до нього готувались та відзначали наші пращури.

Лекція отримала назву “Великдень: страви, обряди, символи”, до її підготовки також залучено Музей Івана Гончара.

Ви дізнаєтесь, яким має бути святковий обід, що покласти у великодній кошик та, звісно ж, якими мають бути головні символи Великодня — писанки та крашанки. За багато століть від часів скіфів до сьогодення писанки набули своїх символічних та регіональних особливостей, - зазначають у прес-службі.

Щоб долучитись до лекції, потрібно задонатиту будь-яку суму на рахунок благодійної ініціативи. Також під час заходу можна буде взяти участь у розіграші 10 подарункових сертифікатів від VARUS.

Заходи до Великодня

Раніше ми розповідали, що у рівненському ТРЦ “Злата Плаза” відкрилася виставка “Писанка Рівненщини”.

На ній представлено 300 писанок ручної роботи з унікальними орнаментами, які відображають традиції українського полісся.

Читайте також: EVA тестує власну службу доставки у Києві

Подивитись на експонати можна на третьому поверсі ТРЦ, вхід вільний. Авторкою робіт є заслужена майстриня народної творчості України, писанкарка Вікторія Степанюк.​

Виставка триватиме до вівторка, 18 квітня, детальніше про її особливості читайте в нашому матеріалі.