Заборонено транспорт та пластик: у Дубаї з’явиться інноваційний ТРЦ

Довгоочікуваний Expo City Mall у Дубаї планують відкрити вже у наступному році. Його орендна площа становитиме понад 117 тис. кв. м.

Це буде найменший, але найновіший проєкт компании Emaar у Об’єднаних Арабських еміратах.

Очікується, що у Expo City Mall буде представлено понад 190 магазинів і закладів харчування та напоїв, зазначив Дубайський медіа-офіс.

Попередній ТРЦ серії Expo - Expo City Dubai офіційно відкрив свої двері для відвідувачів 1 жовтня 2022 року. До нього можна легко дістатися на метро, адже на території комплексу заборонено пересування приватних транспортних засобів, окрім баггі, скутері та велосипедів.

Також на території ТРЦ заборонене використання одноразового пластику, ці правила діятимуть і в новому Expo City Mall. Всі торгові центри Emaar будуть відповідати міжнародним енергетичним стандартам, щоб зменшити споживання енергії та води.

New Murabba у Саудівській Аравії

Раніше ми розповідали, що Саудівська Аравія планує будівництво ТРЦ з використанням голографічних технологій, які розважатимуть відвідувачів та створюватимуть ілюзію фантастичного віртуального світу навколо.

У будівництво планують вкласти 500 мільярдів доларів, об’єкт працюватиме виключно на вітровій та сонячній енергії.

ТРЦ з’явиться на північному заході Ер-Ріяда, на території New Murabba буде 80 розважальних та культурних закладів, готель на 9 тис. номерів та торгові майданчики загальною площею близько мільйона квадратних метрів.

Читайте також: У польському Вроцлаві закриють один з найпопулярніших ТРЦ

Цілком ймовірно, що у торговому центрі відкриють і офіси. Концепція об’єкту - створити унікальний простір для життя, роботи і життя у 15-хвилинній доступності.

У New Murabba буде навіть своя внутрішня транспортна система, зелені зони, пішохідні та велодоріжки. Як буде виглядати найінноваційніший ТРЦ, дивіться в нашому матеріалі.

Dubai Media Office