EVA тестує власну службу доставки у Києві

Український рітейлер косметики та побутової хімії EVA запускає власну кур’єрську службу у столиці.

Поки доставка працюватиме лише в Києві, але в планах - розширитись і на інші великі українські міста, розповіли УРТЦ у прес-службі компанії.

СЕО EVA Ольга Шевченко розповіла, що послуга передбачає доставку замовлень з інтернет-магазину EVA.UA. Наразі в штаті є декілька співробітників, які які працюють на правому та лівому берегах Києва.

Вони розвозять замовлення на звичайних машинах та електромобілях, - каже Ольга Шевченко.

Рітейлер і надалі планує збільшувати кількість власних пікапів для розвезення продукції. У EVA розповідають, що доставка продукції займає два-три дні від моменту замовлення.

Послуга безкоштовна, якщо сума замовлення становить 149 грн і вище, а в іншому випадку - коштує 29 грн.

Крім цього, клієнти в усіх регіонах України можуть забрати інтернет-замовлення в точках видачі, що розташовані майже у всіх магазинах EVA, та у відділеннях “Нової пошти”. За словами Шевченко, 66% замовлень забирають саме у точках видачі.

Плани EVA на 2023-й

Раніше СЕО компанії у інтерв’ю розповіла, що внаслідок повномасштабної війни мережа втратила товару і обладнання на 360 млн грн, і це без урахування недоотриманого прибутку.

Також Ольга Шевченко зазначила, що наразі EVA не має планів щодо виходу за кордон і хоче сконцентруватись на відновленні магазинів там, де це можливо.

Читайте також: Фокстрот відкриє новий магазин у Вінниці та відновить зруйнований у Харкові

Останнім часом рітейлер додає нову EVA у Херсоні майже кожні два тижні. Зараз у прифронтовому місті працює вже п’ять магазинів. Цього року мережа планує відкрити до 50 нових магазинів, переважно у центрі та на заході України.

Про те, скільки доводиться інвестувати у кожну нову точку і як війна змінила цінності компанії, читайте в нашому матеріалі.