Вінницький ТРЦ Sky Park профінансував створення сучасного укриття у міському ліцеї

Вінницький ТРЦ Sky Park профінансував створення надійного укриття цивільного захисту у Ліцеї №17.

Вартість проєкту становить понад півмільйона гривень, зазначають у торговому центрі і додають, що сховище облаштували в рамках всеукраїнської ініціативи “Безпечна освіта” від фонду KSE Foundation.

Станом на сьогодні, KSE Foundation облаштував укриття вже у 21 навчальному закладі і працює над наступними.

Знаходячись у самому серці Вінниці, ми займаємо активну позицію в житті міста та ґрунтуємо нашу діяльність на принципах соціальної відповідальності, тож відгукнулись на цей соціально-важливий проєкт та обрали найближчу до нас школу, яка його потребувала, - йдеться у повідомленні Sky Park.

Укриття у вінницькому ліцеї

За внесок Sky Park шкільне укриття не лише заново облаштували, а й розширили його площу. Тепер воно вміщує 120 людей, а коли завершиться облаштування додаткових приміщень, загальна місткість зросте у понад два рази.

В укритті є опалення, санвузол та меблі для продовження навчального процесу в безпеці. Раніше у цьому приміщенні була майстерня, де проходили уроки праці.

Читайте також: Дослідження НБУ: підприємства торгівлі вперше за 1,5 роки дали позитивні прогнози

Тепер, за наявності укриття, до офлайн-навчання зможе повернутись уся початкова школа і частково середні класи.

У закладі навчаються 78 переселенців, зокрема з Маріуполя.

*Довідка. Sky Park входить до портфелю нерухомості компанії Dragon Capital, яка є одним з найбільших благодійників фонду KSE Foundation і проєкту “Безпечна освіта”.

Sky Park