“1000 шедеврів, знятих на смартфон”: в ТРЦ Gorodok Gallery стартувала благодійна виставка

У столичному ТРЦ Gorodok Gallery стартував фестиваль мобільного фотомистецтва.

В торговому центрі презентували виставку-конкурс робіт, як професійних фотографів, так і любителів. Зазначається, що усі представлені фото зняті на смартфони. Загалом на виставці 150 робіт, будь-яку з них можна придбати.

Фотохудожниця Юлія Капустинська розповіла, що подія є благодійною. Відвідувачі виставки можуть донатити на мобільний шпиталь, який рятує українських бійців на передовій. За допомогою донату люди зможуть голосувати за переможця конкурсу, перше місце отримає автор, чия робота збере найбільше пожертв.

В рамках фестивалю відбудеться благодійна виставка-конкурс "1000 шедеврів, знятих на смартфон" Голосуй за фотомистецтво, яке рятує життя! Обирай переможця конкурсу в категорії "Вибір глядачів" за кількістю донатів для Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПМДШ), який рятує життя наших захисників в зоні бойових дій!, - пише Юлія Капустинська.

Як проголосувати?

Біля кожної роботи зазначено її номер, автора та назву, також є Qr-код для переходу на анкету голосування.

Якщо фотографія особливо вам сподобалась, відскануйте цей код, внесіть номер роботи та зазначте суму донату. Далі вас перекине на офіційний банківський рахунок ПМДШ, куди і потрібно відправити будь-яку суму.

Читайте також: “Фокстрот” повертається у Херсон та перезапускає роботу третього магазину у Миколаєві

Голосування триватиме до 15 червня, за результатами конкурсу буде два переможця - одного оберуть по донатах відвідувачів, а іншого за голосами професійного журі.

Оголошення переможців та вручення призів відбудеться 18 червня о 18:00 на території виставки у Gorodok Gallery.

Facebook