Alibaba Group анонсувала рекордні інвестиції у маркетплейс Taobao

Китайська Alibaba Group Holding Ltd. анонсувала "величезні" інвестиції у свій додаток для онлайн-покупок Taobao.

Рішення ухвалили після того, як було створено шість нових підрозділів в результаті реструктуризації компанії.

Зазначається, що новий підрозділ електронної комерції приділятиме особливу увагу створенню контенту для залучення більшої кількості користувачів на платформу.

Також Taobao запустить інструменти на основі штучного інтелекту для продавців, розповіла головна виконавча директорка додатку Труді Дай.

Ми стимулюватимемо створення контенту в усіх галузях з набагато більшими інвестиціями в контент, ніж будь-коли раніше, – зазначила вона.

Крім цього, за словами директорки, Taobao "своєчасно коригуватиме" збори за платформу та комісійні ставки на користь продавців. Останнім нададуть і набір безкоштовних інтелектуальних операційних інструментів.

Ймовірно, просування є відповіддю на те, що застосунок Douyin від китайської ByteDance Ltd та інші платформи із короткими відео та трансляціями, все більше інтегруються у ринок електронної комерції.

Молодь все більше купує саме ті товари, які бачить на відео у таких соцмережах. Тому такі компанії як Alibaba стикаються з необхідністю надавати аналогічний сервіс.

IPO Alibaba Group

Раніше ми розповідали, що міжнародний підрозділ онлайн-торгівлі Alibaba Group (об’єднує платформи Lazada та AliExpress) розглядає можливість первинного публічного розміщення акцій (IPO) у США.

Хоча компанія перебуває на ранніх стадіях розгляду і розмір IPO ще не визначений, аналітики вважають, що цей підрозділ можна оцінити у 39 млрд дол.

Читайте також: Apple продовжує експансію на Схід і відкриває онлайн-магазин у В’єтнамі

Наразі китайський гігант веде перемовини з банками, які могли б допомогти підготуватися до первинного публічного розміщення у 2024 році.

Як це може вплинути на ситуацію у компанії, читайте в матеріалі.

Bloomberg