Американський аналог IKEA Bed, Bath & Beyond подав заяву про банкрутство

Американський виробник та ритейлер товарів для дому Bed, Bath & Beyond, якого називають місцевим аналогом IKEA, подав заяву про банкрутство.

23 квітня компанія повідомила, що у клієнтів є час до вівторка включно, щоб використати свої купони на знижку 20%, з середи їх вже не прийматимуть.

Але навіть після цього Bed Bath & Beyond планує запропонувати великі знижки на всю продукцію в рамках розпродажів після виходу з бізнесу.

Зазначається, що 120 магазинів Buybuy Baby та 360 магазинів Bed Bath & Beyond розпродадуть залишки і після цього закриються.

Інвесткомпанія Sixth Street надасть корпорації кредит на 240 млн доларів під заставу майна, щоб ритейлер зміг профінансувати процес банкрутства.

Що тепер буде з Bed, Bath & Beyond?

У компанії зазначають, що продовжать виплачувати зарплати колективу, підтримувати клієнтські програми та виконувати зобов'язання перед постачальниками.

Читайте також: LVMH, LʼOreal та Hermes: статки власників люксових брендів зросли на 93 млрд доларів

Магазини ритейлера виставлять на аукціон, але це не означає, що Bed, Bath & Beyond повністю припинить роботу. Наразі мережа розглядає варіант торгівлі у онлайн-режимі, на платформах типу Amazon.

*Довідка. У 1992 році кількість мережі перевалила за 1,5 тисячі і з того моменту і аж до 2019 у компанії не було жодного збиткового року. Тоді ритейлер вперше повідомив про серйозне зниження продажів на тлі зростання популярності онлайн-торгівлі.

CNN