Arricano організовує еконініціативи до Дня Землі у столичних ТРЦ

Девелоперська компанія Arricano організовує еконініціативи у своїх київських ТРЦ з нагоди Дня Землі.

Про це Українській Раді Торгових Центрів розповіли в прес-службі компанії.

За понад рік війни величезні площі української землі стали непридатними для роботи аграріїв, ліси випалені, поля заміновані, а ґрунти виснажені. Аби відновити кількість зелених насаджень в Україні знадобляться роки, але в наших силах пришвидшити цей процес. Достатньо почати зі свого району, - зазначають в Arricano.

Екоактивності будуть організовані в ТРК “Проспект” та ТРЦ “РайON”. Мета - разом з містянами озеленити столицю і нагадати про корисність та важливість екологічних звичок.

ТРК “Проспект”

У суботу, 29 квітня ТРК “Проспект” запрошує киян та гостей міста разом висаджувати дерева у парку “ДШК”, який розташований поруч з торговим центром та створити Алею миру.

Також відвідувачі зможуть взяти участь у GREENCROSSING, тобто обміні кімнатними рослинами. Для цього потрібно віддати свій вазончик з рослиною у добрі руки, а на заміну обрати собі інший.

У “Проспекті” буде організовано збір відпрацьованих батарейок, які потім передадуть для переробки на заводі “GreenWEEE” у Румунії.

Усі, хто долучиться до ініціативи, зможуть взяти участь у розіграші подарунків під партнерів ТРЦ.

Крім цього, о 13:00 дітям та дорослим запропонують пройти квест із орієнтування на місцевості від студентів та викладачів Географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, приєднатися до майстер-класів зі створення екогодівничок для птахів, висадки мікрогріну, танців, йоги та стретчингу.

Сортування сміття, здача відпрацьованих батарейок на переробку, використання екомішечків для продуктів, висаджування нових дерев, кущів та квітів – це прості кроки, робити які може кожен, проте саме вони здатні відчутно покращити наше життя. Ми дуже хочемо, аби участь в екоініціативах стала звичкою українців, а тому поступово привчаємо містян до відновлення та збереження природи”, - каже директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.

Морозова зазначила, що проєкт до дня Землі підтримали такі компанії: DECATHLON, Yves Rocher, "Ашан Україна", Greek House, Springfield, BROCARD.

ТРЦ “РайON”

Цей торговий центр також пропонує провести суботу активно разом з рідними.

29 квітня відбудуться велосипедний та піший екочеленджі, у подарунок на них можна отримати грін бокси з насінням квітів та зелені.

Читайте також: Анна Чуботіна, Arricano: про рік війни, благодійність та зміни в тенант-міксі

Усі охочі навчаться робити екогодівнички, висаджувати мікрогрін, який можна вживати в їжу, та дізнаються багато наукових лайфхаків під час Green Energy Show.

На відвідувачів чекають цікаві експерименти, які покажуть, на що здатна наука, і як вже зараз вона лікує планету Земля. У дослідах шоу задіяні: вітер, блискавка, магнітне поле, тиск, неймовірні винаходи, наукові лайфхаки, музика, жарти та багато іншого, резюмують в Arricano.