Один з топменеджерів Apple обійме керівну посаду в українському проєкті Brave1

Директор зі взаємодії з держорганами країн та регіонів в Apple Inc Марк Леннон очолить Раду оборонних інновацій в межах українського проєкту Brave1.

За сумісництвом Леннон є офіцером запасу Військово-морських сил США та ветераном війни.

Як розповідає міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, представник американської корпорації є найкращим кандидатом на посаду очільника Defense Innovation Council. Останні 22 роки життя він присвятив роботі з інноваціями.

Директор із взаємодії в Apple обіймав керівні посади в Gartner та уряді США, був офіцером американських ВМС, а наразі залишається резервістом. На думку Федорова, реальний бойовий досвід є дуже важливим, адже Леннон розуміє, чого насправді потребують військові на полі бою.

Наразі, крім Apple, він працює в підрозділі оборонних інновацій у Кремнієвій долині.

Що саме входитиме у обов’язки Марка Леннона в новому проєкті, у Мінцифри не розголошують.

Досвід та авторитет Марка допоможуть Brave1 стати потужною платформою для генерування технологій перемоги. А ще — зробити українські розробки відомими на весь світ та долучити до проєкту експертів головних технологічних компаній. Як-от Майкрософт, Амазон та інші, — зазначив Федоров.

Що таке Brave1?

Платформу офіційно запустили 27 квітня, вона покликана об’єднати державні та приватні ініціативи з розробки інноваційних рішень в інтересах сил оборони і безпеки.

Це має допомогти Україні перемогти ворога не лише на полі бою, а й технологічно.

Читайте також: Допомога малому та середньому бізнесу: в Україні запустили програму розвитку онлайн-торгівлі

У функції Brave1 входитиме створення єдиної координаційної платформи в сфері військових технологій, а також підтримка підприємців, які працюють в сфері оборонних технологій.

Також платформа займатиметься взаємодією з усіма командами та стейкхолдерами, що працюють в Україні та за кордоном.

Fedorov