“Ашан” відкриє автоматизований smart store у Франції

Французький ритейлер “Ашан” оголосив про запуск нового концептуального магазину у своїй штаб-квартирі у місті Вільнев-д'Аск.

Auchan Go le lab є автоматизованим, пілотна точка у схожій концепції мала успіх у місті Круа. Зазначається, що новий smart store з технологічними рішеннями від Trigo стане "лабораторією інновацій" для бренду.

Ми об'єднали найкращі технології. Ця інтегрована лабораторія у самому серці нашого головного офісу дозволить нам прискорити розробку роздрібної торгівлі завтрашнього дня, — сказала Емілі Солері, заступник генерального директора з електронної комерції, маркетингу та цифрових технологій Auchan Retail France.

Перед входом у магазин клієнти мають завантажити спеціальну програму, яка генерує QR-код або дозволяє використати банківську картку для входу.

Працюватиме механізм завдяки технології розпізнавання руху на камерах і полицях. Вони також обладнані вагами, які після вибору продуктів поміщають їх у “віртуальний кошик”.

Оплата за товар знімається автоматично, чек також генерується електронний.

У головному офісі “Ашан” кажуть, що в планах зробити цей торговий об’єкт своєрідною лабораторією для тестування безконтактних автоматизованих рішень перед запуском.

З технологіями “Ашан” допомагає компанія Trigo, яка працює з різними ритейлерами по всій Європі над створенням «гіпермаркету майбутнього».

Розслідування у російському “Ашан”

Раніше ми розповідали, що французька прокуратура розпочала розслідування у російській філії ритейлера.

Правоохоронці наголошують, що воно не спрямоване проти материнської групи, яка є “потерпілою у цій справі та залишає за собою можливість стати цивільним учасником справи".

Читайте також: У одеському Riviera Shopping City урочисто відкрили оновлений “Ашан” (фото)

Триває справа ще з 2020 року, російський підрозділ підозрюють у підкупі іноземного посадовця, співучасті у цих злочинах та їх приховуванні.

Все почалось зі статті у французькій газеті Les Echos, де повідомлялося про існування корупційної схеми у російській філії групи, з посиланням на екс-юриста російського підрозділу Олексія Жаркова. Детальніше про розвиток розслідування, читайте в матеріалі.

European Supermarket Magazine