Благодійна барахолка “Кураж” повертається в Київ після 20 місяців паузи

У Києві після понад півторарічної перерви знову пройде благодійна барахолка "Кураж". Засновниця проєкту Альона Гудкова повідомила, що захід пройде 10-11 червня.

Локацією стане гастрохаб Garage у центрі столиці. Це гастрономічний комплекс на території колишнього заводу Tetra Pak на Подолі.

Ми обрали Garage із двох причин. Нам потрібна була максимально доступна локація, ми завжди були за безбар’єрність. Серед наших гостей багато людей з інвалідністю, на кріслах колісних. По-друге, Garage — наші друзі, які надають нам локацію на благодійних засадах, — пише Гудкова.

За словами організаторки, наразі точно відомо про проведення одного заходу, 10 та 11 червня, але можливо їх буде ціла серія - "Літні Куражі в Гаражі". Все залежить від відгуку аудиторії.

Традиційно, усі виручені з барахолки кошти спрямують на благодійність.

*Довідка. "Кураж" - це столичний щомісячний благодійний фестиваль із барахолкою, музичною програмою, майстер-класами, лекціями й перформансами, проведення якого було призупинено у лютому 2021 року. Причиною закриття барахолки стало руйнування павільйону на ВДНГ, який був постійним місцем проведення "Кураж".

Благодійність

Раніше ми розповідали, що вінницький ТРЦ Sky Park профінансував створення надійного укриття цивільного захисту у Ліцеї №17.

Вартість проєкту оновлення укриття становить понад 500 тисяч гривень, облаштування здійснювали в рамках всеукраїнської ініціативи “Безпечна освіта” від фонду KSE Foundation.

Читайте також: Українська рестораторка відкрила поп-ап заклад одеської кухні у Ніцці

На даний момент KSE Foundation вже облаштував укриття у 21 навчальному закладі України і працює над наступними.

За внесок Sky Park шкільне укриття не лише модернізували і наново облаштували усім необхідним, а й значно розширили. Тепер воно вміщую 120 дітей, а коли завершиться облаштування додаткових приміщень, загальна місткість зросте у понад два рази.

Як виглядає оновлене шкільне укриття дивіться в нашому матеріалі.

The Village