Бренд Woolkrafts запустив благодійну колекцію пледів з українськими пейзажами

Український бренд Woolkrafts випустив серію пледів із пейзажами різних регіонів нашої країни, за дизайнами Platfor.ma.

Вона включає в себе 14 пледів із зображенням мальовничих українських ландшафтів. Дизайнеркою проєкту виступила Валерія Городчаніна.

Серед пейзажів на пледах є і донбаські терикони і карпатські полонини, а також поля Поділля та степи Таврії, ліси Сіверщини й Кримські гори.

У Platfor.ma зазначили, що серія є продовженням благодійної колекції "Україна", тож увесь прибуток від продажів пледів передадуть до благодійного фонду "Незламні" на закупівлю біонічних протезів для українців, які постраждали від війни.

Вартість одного пледу - 3000 грн, замовити можна на сайті бренду або у соціальних мережах.

Українці у світі

Раніше ми розповідали, що українські сестри-фотографині Женя і Таня Постернак зняли рекламну кампанію для люксового бренду Loewe.

Українки відзняли світлини для весняно-літньої колекції іспанського взуття із гіперболізованими червоними туфлями, зробленими з лакованої гуми, а також мюлями й босоніжками з антуріумом.

Читайте також: Starbucks сьомий рік поспіль стає найдорожчим брендом громадського харчування у світі

Женя і Таня Постернак живуть і працюють у Нью-Йорку з 2019 року. За цей час вони встигли прославитися зйомками для американського Vogue та The New York Times, обкладинкою для журналу Allure з тенісисткою Сереною Вільямс і співпрацювали з:

  • Jacquemus;
  • Off-White;
  • Calvin Klein;
  • Helmut Lang.

Переглянути світлини українських фотографинь можна у нашому матеріалі.

Woolkrafts