Люксовий бренд Hermes відкрив підприємство з виготовлення виробів зі шкіри в Нормандії

Люксовий бренд Hermes відкрив нове підприємство з виготовлення виробів зі шкіри у Франції, в Нормандії.

Таким чином компанія намагається задовольнити зростаючий попит на сумки Kelly та Constance. Напередодні капіталізація модного дому вперше в історії сягнула 200 млрд євро.

На новій фабриці у місті Лувʼє працюють 140 шкіряників. Протягом наступних 4 років планується подвоїти кількість працівників для виробництва сумок, сідел і дрібних виробів зі шкіри.

Це підприємство створює культові сумки бренду Kelly, вартість яких становить 7700 євро. На виготовлення однієї такої сумки йде від 14 до 20 годин. Згодом почнуть випускати ще одну модель під назвою Constance mini.

За словами виконавчого директора Акселя Дюма, модний дім Hermes хоче збільшувати обсяги виробництва шкіргалантереї приблизно на 7% щороку, додаючи по одному шкіряному заводу на рік.

Становище бренду

Наразі Hermes має у Франції 21 підприємство з виробництва шкіри. Новий об’єкт має площу понад 6200 квадратних метрів.

Крім цього, у Номандії є ще один завод із виробництва шкіри, а також парфумерний завод компанії.

Загалом у бренду близько 20 тис. співробітників, чверть з яких зайнята у виготовленні виробів зі шкіри.

Читайте також: Apple шукає нові країни для свого виробництва, щоб зменшити залежність від Китаю

Цього тижня капіталізація Hermes подолала позначку у 200 млрд євро, оскільки інвестори скуповують розкішні бренди, які вважають стійкими до інфляційного тиску. Цього року акції бренду зросли на 30%.

На думку деяких аналітиків, Hermes є окремою категорією щодо цінової політики, оскільки попит на сумки бренду зазвичай перевищує виробничі потужності.

Bloomberg