Цікаве за тиждень (21 травня). COLIN’S у Nikolsky, нова процедура інвентаризації нерухомості та інше

Українська Рада Торгових Центрів зібрала найцікавіші новини комерційної нерухомості за тиждень, з 15 по 21 травня.

У ТРЦ Nikolsky відкриється COLIN’S

Наприкінці травня 2023 року в харківському ТРЦ Nikolsky відбудеться відкриття флагманського магазину міжнародного фешн-бренду COLIN'S.

Магазин площею 690 кв.м буде розташований на 3-му поверсі комплексу. Дизайн магазину створено в загальній концепції бренду і при цьому він увібрав сучасні технології та тренди усіх магазинів COLIN'S в різних країнах. Як виглядає новий бутік, дивіться в нашому матеріалі.

Як війна змінила шопінг українців у торгових центрах

2022 рік змінив не лише роботу українських торгових центрів, а й поведінку покупців. Все це трансформувало шопінг у ТРЦ і задало нові тренди на майбутнє.

Наприклад, українці почали рідше відвідувати кінотеатри, заклади громадського харчування і магазини. Натомість намагаються якомога більше економити.

Зниження відвідуваності підтверджують і самі ТРЦ. Наразі трафік на рівні приблизно 70-80% від довоєнного, але має тенденцію до зростання. А от показник продажів (конверсія), навпаки покращився.

Про те, як змінився менеджмент і маркетинг торгових центрів, орендарі та які ключові тенденції намітились у галузі, читайте в матеріалі.

В Україні ввели процедуру технічної інвентаризації нерухомості

В Україні запроваджено процедуру проведення технічної інвентаризації нерухомого майна. Вона має спростити комунікацію між фізичними і юридичними особами та органами влади.

Відповідну постанову було ухвалено Кабінетом Міністрів. Документ вводить чіткі правила формування технічних паспортів та інших документів щодо нерухомості.

Заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Наталія Козловська розповідає, що із запровадженням цієї процедури в Україні будуть мінімізовані корупційні схеми в будівельній сфері.

Відтепер весь документообіг галузі здійснюватиметься в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. Це зробить обіг прозорим і унеможливить стороннє втручання. А чому це важливо для ринку, читайте в матеріалі.

У Миколаєві пошкоджено ТЦ “Мій Дім” внаслідок ракетного удару

Внаслідок ракетної атаки російської армії вночі, 16 травня, у Миколаєві було серйозно пошкоджено торговий центр.

Також ворожі “Калібри” влучили у автосалон та будівлю супермаркету. На щастя, обійшлося без загиблих, але відомо про одного постраждалого.

За інформацією місцевих медіа, йдеться про меблевий центр, найімовірніше, це меблевий ТЦ “Мій Дім”.

Окрім торгових об'єктів пошкоджено промислову інфраструктуру та приватні будинки.

Як виглядає пошкоджений торговий центр, дивіться в матеріалі.

Віктор Мольченко, SPAR, “Наш Край”: про логістику, збитки та плани на Крим і Донбас

Генеральний директор мереж SPAR та "Наш Край" Віктор Мольченко у ексклюзивному інтерв’ю Українській Раді Торгових Центрів розповів про роботу магазинів під час війни, плани на деокуповані території, купівельні звички українців та інше.

Наприклад, спікер розповів про те, що компанія вже розробляє спеціальні умови для партнерів-франчайзі, які захочуть розвивати їхні мережі на Донбасі та в Криму.

Це будуть точно поза контрактні умови, аби збільшити час для налагодження бізнесу. Впевнені, що ми зможемо відкрити там супермаркети та надати українцям справжній європейський сервіс і задовольнити їх потреби у якісних та доступних продуктах.

Читайте також: “Фокстрот” повертається у Херсон та перезапускає роботу третього магазину у Миколаєві

Також Віктор Мольченко розповів, що на цей рік заплановане відкриття 23 магазинів мереж SPAR та "Наш Край".

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням.