Капіталізація Apple перевищила усі компанії з індексу Russell 2000 разом взяті

Ринкова капіталізація американської корпорації Apple за останні два тижні перевищила вартість усіх компаній, які входять до розрахунку індексу компаній з малою капіталізацією Russell 2000.

Раніше подібна ситуація фіксувалася лише раз, у вересні 2020 року і втрималась лише протягом однієї сесії.

Наразі капіталізація Apple становить близько 2,7 трлн доларів, що більше за ринкову вартість усіх 2 тисяч компаній з індексу Russell 2000 приблизно на 100 мільярдів доларів.

Зазначається, що з початку 2023 року акції техногіганта подорожчали на третину, тоді як індекс Russell 2000 практично не змінився.

Неймовірно, що одна компанія може за розміром перевищити цілий всесвіт невеликих за капіталізацією фірм. Для мене це ознака того, в якому занепаді знаходяться компанії з малою капіталізацією, - каже стратег eToro Каллі Кокс.

*Довідка. Russell 2000 – біржовий індекс, який відображає динаміку зміну вартості акцій 2000 середніх та малих компанії на фондовому ринку Сполучених Штатів.

Експансія Apple на Схід

Корпорація повідомила про відкриття свого першого онлайн-магазину у В’єтнамі 18 травня.

Apple вирішив подвоїти свою присутність на світових ринках для стимуляції продажів.

Читайте також: Працівники Apple Store вимагають запровадити чайові у магазинах

На думку директора компанії Тіма Кука, ринки, які розвиваються дадуть більше можливостей для зростання.

В’єтнам обрали через велику кількість молодого населення і відносно невеликої кількості iPhone на ринку. До цього Apple реалізувала свою продукцію у цій країні, але не напряму, а через ліцензованих постачальників.

MarketWatch