Dragon Capital придбала майже 1000 кв. м. комерційної нерухомості у Львові

Dragon Capital Consulting придбала майже тисячу квадратних метрів у центрі Львова за 116 млн грн.

Лот виявився найдорожчим серед усіх запропонованих на аукціоні. Це нежитлове приміщення на площі Ринок, площею понад 945 кв. м.

Львів став першим містом, де наша компанія придбала приміщення у самому центрі міста на відкритому аукціоні. Так, це була рекордна сума за об'єкт – 116 млн гривень, але воно цього вартувало, адже ми отримали приміщення на самій площі Ринок і вже ведемо тут успішно бізнес. Для нас як для бізнесменів, державна система Прозорро.Продажі – дуже зручна, бо тут можна побачити усі об’єкти, що виставляються на продаж або ж здаються в оренду. Ми постійно відстежуємо нові пропозиції. Це зручно, привабливо і відкрито, - каже директор ТОВ "ДРАГОН КАПІТАЛ КОНСАЛТИНГ" Ярослав Тимочко.

За словами керівниці управління комунальної власності Львівської міської ради Інни Свистун, приміщення, що були виставлені на аукціон цього разу, можуть використовуватись їх новими власниками абсолютно по різному. Наприклад, там можна відкрити магазин або заклад громадського харчування.

Втрати Dragon Capital

Раніше очільник компанії Томаш Фіала розповів про збитки від російського вторгнення і наголосив, що йдеться про сотні мільйонів доларів.

У Dragon Capital втрати через повномасштабну війну оцінили у 50%. Фіала також додав, що активи компанії, які не були фізично знищені продовжують роботу, але не на 100%.

Читайте також: Dragon Capital може взяти участь у аукціоні з продажу конфіскованих активів Ocean Plaza

У компанії запевняють, що будуть судитися з рф, вимагатимуть відшкодування збитків і нічого не пробачать агресору.

Що Томаш Фіала сказав про терміни відновлення, читайте в матеріалі.

ЛМР