Росіяни масово скаржаться на мережу гіпермаркетів через жовто-синій логотип

У росії покупці масово скаржаться на мережу гіпермаркетів "Лента" через жовто-синє забарвлення магазинів, яке нагадує росіянам український прапор.

Деякі клієнти навіть писали скарги до адміністрації президента.

Ми вже понад рік живемо в ситуації, коли щодня отримуємо гнівні звернення покупців, у тому числі через адміністрацію президента, щоб перефарбувати наші магазини. У нас жовто-сині магазини, так склалося історично, – каже представниця "Ленти".

На запитання щодо можливості зміни фірмових кольорів у мережі не відповіли.

Також гіпермаркети мають проблеми через відмову розміщувати агітаційні банери на користь служби за контрактом на своїх фасадах.

Представниця “Ленти” вважає, що у разі їхнього розміщення мережа "ризикує своєю репутацією".

Міжнародні ритейлери в рф

Раніше ми розповідали, що французький будівельний ритейлер Leroy Merlin вирішив продати усі свої складські приміщення в росії.

Обізнані джерела повідомляють, що йдеться про два величезні логістичні парки - близько 130 тис. кв. м у "Південній брамі" у Домодєдово та 140 тис. кв. м у комплексі "Білий Раст" в Московської області.

Читайте також: Як самостійно розпізнати російські товари в магазині – поради

Гроші з продажу логістичних об’єктів ніби то потрібні для подальшого розвитку мережі у країні агресорці, оскільки французький офіс відмовився виділяти фінансування на це.

Про те, чи збирається французька компанія повністю виходити з російського ринку, читайте в матеріалі.

Радіо Свобода