Eldorado запроваджує електронні чеки в своїх магазинах

Мережа магазинів техніки та електроніки Eldorado запровадила електронні чеки.

У точках компанії тепер у якості додаткової каси працюють реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) на базі рішення "Фіскальний сервер iNNOVATE" від SystemGroup.

У прес-службі зазначили, що проєкт мав запуститись раніше, але через повномасштабну війну довелося його відкласти. Тепер ритейтер масштабував його на всю мережу Eldorado.

Впровадження електронних чеків є частиною стратегії мережі з побудови омніканальної моделі взаємодії із клієнтом та впровадження paperless.

Це дасть змогу протягом 2-3 років оптимізувати витрати компанії на друк чеків, а також зменшити витрати на регламентне обслуговування фізичних РРО.

До "Фіскального серверу iNNOVATE" входить також власний електронний Cabi.Net. Він автоматизує суміжні процеси, які виникають при роботі з РРО / ПРРО в мережі Eldorado.

Оновлена система клієнтської підтримки

Раніше ми розповідали, що техноритейлер спільно з ІТ-компанією Sigma Software запустив систему автоматизованих клієнтських комунікацій.

Йдеться про чат-бот, який інтегрували з контакт-центром. Проєкт реалізували у надшвидкі терміни і з мінімальним розміром команди.

Читайте також: Віра Вітинська, Eldorado: про збитки за рік війни, благодійність і плани компанії

Зазначена система автоматизованих клієнтських звернень була розроблена Sigma Software ще наприкінці минулого року, але реалізацію відклали через повномасштабне вторгнення.

Нова розробка здатна впоратись із величезним навантаженням за короткий термін, детальніше про це в нашому матеріалі.

Delo.ua