У EVA розповіли про результати роботи в першому кварталі 2023 року

У мережі магазинів EVA розповіли про результати роботи в І кварталі 2023 року. Компанії вдалося відкрити 11 нових торгових точок та відновити роботу 12 зачинених об’єктів, зокрема у Херсоні, Харкові, Харківській та Донецькій області.

Про це УРТЦ розповіли у прес-службі EVA.

У січні 2023 року мережа відкрила один новий магазин у Львові і відновила роботу чотирьох точок: у Запоріжжі, Нікополі та двох у Херсоні.

У лютому вдалось відкрити одразу чотири нові точки, у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові, а відновити одразу п’яти: у Харкові, в селі Фонтанка Одеської області, Мирнограді та Покровську Донецької області та Херсоні.

В березні нових магазинів було більше, ніж відновлених. Вперше двері відкрили точки у Києві, селі Лиманка Одеської області, місті Деражня Хмельницької області, Миколаєві, Івано-Франківську та місті Верхівцеве на Дніпропетровщині.

Повторно відкрились магазини у Харкові, Балаклії та Слов’янську.

Підсумки роботи EVA

Зазначається, що станом на кінець березня мережа налічує 996 працюючих магазинів в усіх регіонах, окрім Луганської області та Криму, де компанія припинила діяльність після окупації.

Основні наші проєкти на 2023 рік, окрім відновлення та відкриття торгових точок, пов’язані з розвитком діджиталу – інтернет-магазину, нового мобільного додатку, який має з’явитись незабаром. Склади EVA.UA зараз розташовані на розподільчих центрах компанії у Львові та Броварах. Ми займаємось їх розширенням. Цього року плануємо запустити ще один хаб e-com на базі нашого РЦ у Дніпрі. Також новий склад плануємо відкрити в Одесі, але це вже значно більший за обсягами проєкт, реалізація якого не завершиться цього року, – каже виконавча директорка ТОВ “РУШ” Ольга Шевченко.

Читайте також: EVA тестує власну службу доставки у Києві

Наразі EVA займає 79% ринку в своєму сегменті. Порівняно з минулим роком частка зросла на 2%.

У 2022 році товарообіг мережі знизився на 7% та склав 15,7 млрд грн.