“Епіцентр” збудує новий логістичний центр у Хмельницькому

Компанія “Епіцентр К” починає будівництво нового логістичного центру в Хмельницькому та інвестує в нього 57 млн доларів.

Площа майбутнього об’єкту становитиме майже 51 400 кв. м.

За словами генерального директора компанії Петра Михайлишина, логістичний центр у Хмельницькому буде введено в експлуатацію у 2024 році.

Проєктуванням та постачанням залізобетонних конструкцій для проєкту займатиметься промислово-будівельна група "Ковальська".

В “Епіцентрі” зазначили, що цей проєкт став для “Ковальської” найбільшим комплексним замовленням залізобетонних конструкцій від початку повномасштабного вторгнення.

Загальна сума контракту становить 205 мільйонів гривень.

“Епіцентр” став учасником Глобального договору ООН

У травні будівельний ритейлер приєднався до Глобального договору ООН, який об’єднує відповідальний бізнес по всьому світу.

Зазначається, що "Епіцентр" прагне створити максимально ефективну бізнес-екосистему, для чого інвестує не лише у роздрібну мережу, а зокрема і у логістику та виробництво.

Читайте також: Сергій Будніков, Епіцентр: про реалізацію зброї та розслідування щодо "товару не для продажу"

Зазначений договір дає компанії доступ до платформи міжнародних ініціатив, обміну досвідом і бізнес-практиками різних успішних компаній з усього світу, зазначила співзасновниця “Епіцентру” Галина Герега.

Детальніше про призначення Глобального договору ООН читайте в матеріалі.

Commercial Property