Безкоштовні лекції медиків: у ТРЦ Gulliver пройде “День свідомого батьківства”

У столичному ТРЦ Gulliver пройде "День свідомого батьківства", організований з медичним центром "Лелека".

Захід заплановано на 27 травня, вхід на подію безоплатний, але обов’язкова попередня реєстрація.

В рамках "Дня свідомого батьківства" пройде ціла низка лекцій.

На 13:00 запланована лекція "Пологи без страху: як підготуватись до пологів?", її проведе акушер-гінеколог Наталія Заєць. Експертка розповість про різні періоди пологів, правильне дихання та роль партнера.

О 14:00 пройде лекція реабілітологині "Лелеки" Анастасії Лобової, яка розповість про спорт під час вагітності - коли які вправи можна виконувати.

Наступна лекція "Безпека перевезень немовлят" запланована на 14:40, її проведе засновниця проекту "Health&Safety" і експертка з дитячої безпеки Алла Несвятипасха. Експертка розповість, як правильно обрати автокрісло, візок та ліжко для малечі та пояснить правила подорожі з немовлям та перевезення дитини на дальні відстані.

Після кожної лекції відведено час на запитання слухачів, а в кінці учасників заходу чекає розіграш від партнерів проєкту.

“День свідомого батьківства” пройде на четвертому поверсі ТРЦ Gulliver, у просторі лекторію. Забронювати місце можна за посиланням.

Благодійна виставка у ТРЦ Gorodok Gallery

Раніше ми розповідали, що у ТРЦ Gorodok Gallery стартував фестиваль мобільного фотомистецтва.

Наразі у торговому центрі проходить виставка-конкурс робіт, зроблених на смартфони. Серед знімків є роботи як професійних фотографів, так і любителів, загалом експонатів 150.

Будь-яку світлину можна придбати. За словами Юлії Капустинської, подія є благодійною.

Читайте також: Європейська рада торгових центрів оголосила переможців Design & Development Awards

Відвідувачі виставки можуть донатити на мобільний шпиталь, який рятує українських бійців на передовій. За допомогою донату люди голосуватимуть за переможця конкурсу, перше місце отримає автор, чия робота збере найбільше пожертв.

Як проголосувати за найкрасивішу роботу, читайте в матеріалі.