Горілчаний бренд Absolut відновлює постачання продукції в рф

Французький виробник та дистрибутор алкоголю Pernod Ricard відновив постачання продукції до рф. Вони були припинені невдовзі після початку агресором повномасштабної війни проти України.

Йдеться про бренд горілки Absolut, який також належить корпорації, повідомила віце президент бренду Паула Ерікссон.

Вона наголосила, що компанія дотримується санкційних обмежень ЄС, а продукція в росію постачатиметься в "обсязі, здатному захистити місцевих співробітників та забезпечити місцевим компанія економічну стійкість".

Ерікссон наголосила, що після початку повномасштабної війни Pernod Ricard діяла з урахуванням інтересів своїх співробітників і в Україні і в росії.

*Довідка. Французька корпорація є виробником та власником багатьох алкогольних брендів, зокрема коньяку Martell, віскі Chivas Regal, Jameson, Ballantineʼs, джину Beefeater, горілки Absolut, текіли Olmeca.

Повернення Jameson

Один найпопулярніших з брендів Pernod Ricard теж повертається на ринок агресора. Продажі були призупинені протягом року, однак у квітні 2023-го компанія повідомила про відновлення поставок.

Прес-секретарка компанія також заявила, що вони ставлять в пріоритет “захист місцевих співробітників як в Україні, так і в росії".

Читайте також: Microsoft зупинив обслуговування своїх консолей в рф

Спочатку в країні-агресорці продавали вже наявні запаси віскі, а коли вони вичерпалися, вирішили відновити поставки своїх товарів в рф: "на рівні, який дозволяє нам забезпечити добробут нашої місцевої команди та життєздатність дистрибуційної дочірньої компанії Pernod Ricard".

Kristianstadsbladet