Третій магазин Алло у Бердянську відкрився у ТРЦ Екватор

25 грудня 2021 року у Бердянську з'явився третій магазин Алло. Торгова точка відкрилася у ТРЦ Екватор за адресою: просп. Східний, 13/вул. Волонтерів, 73.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Retail&Development Advisor, який виступив брокером у підписанні договору оренди приміщення під магазин.

Новий магазин має класичний формат (170 кв. м). В асортименті представлені основні категорії товарів, розміщено точку видачі товарів маркетплейсу, примірювальну та дитячу зони.

За підсумками 2021 року кількість нових магазинів різного формату, відкритих групою під брендами Алло, Mi Store та телеком-операторів, налічує 50. При цьому шоу-руми під брендом Алло у п’яти містах України з’явилися вперше. Також компанія додатково оновила понад 50 торгових точок. Більш детально читайте у матеріалі: Підсумки року в АЛЛО: 48 нових магазинів та 50 оновлених точок.

Довідка. Алло — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, поштою чи магазинами у більш ніж 140 містах України.

Читайте також: ТРЦ «Екватор» проведе «Битву хорів»