Миколаївська мережа супермаркетів MIDA розширює експансію на Півдні

Південноукраїнська продовольча мережа MIDA відкрила пілотний магазин в Одесі. Торгова точка розташована по вул. Академіка Вільямса, 67.

Відкриття відбулося 20 травня 2023 року. Наразі ритейлер представлений виключно у південному регіоні, централізуючись у Миколаєві, де працює понад 30 маркетів, та Миколаївській області.

Окрім загального асортименту продуктів, MIDA пропонує ковбасні вироби власного виробництва, випічку, кондитерські вироби, напівфабрикати та готову кулінарію.

Експансія українських ритейлерів

Раніше ми розповідали, що український продовольчий ритейлер "Таврія В", який теж базується у південному регіоні країни, виходить на ринок Івано-Франківщини.

До цього магазини мережі були сконцентровані переважно в Одесі, Одеській області, Миколаєві та Херсоні.

Перша точка у Івано-Франківську відкриється у торговому центрі “Київський”, що працює на території житлового комплексу "Містечко Центральне".

Читайте також: Український виробник “Три Ведмеді” почав експортну експансію в Польщу

Також ритейлер розширює експансію у інші західні області, декілька супермаркетів працює у Хмельницькому, а у 2013-2014 роках функціонував також супермаркет "Таврія В" у Львові, щоправда пізніше був закритий.

Крім цього компанія розвиває проєкт “ПЮРЕ” у форматі жорсткого дискаунтера. Як виглядає новий магазин "Таврія В" дивіться в матеріалі.

All Retail