Європейська рада торгових центрів оголосила переможців Design & Development Awards

Європейська рада торгових центрів (ECSP) оголосила переможців своєї першої премії Design & Development Awards.

Нагородою відзначають найкращі нові торгові заклади, побудовані, розширені чи відремонтовані в Європі з 2018 року.

Змагалися проєкти у двох категоріях - "Нові розробки" та "Ремонт і розширення". Усього було оголошено п’ять переможців, яких обрали з 16 фіналістів. Окремо вручено п’ять подяк від організації.

Зазначається, що премія ECSP Design & Development Awards виникла на основі тієї, що раніше проводилися Міжнародною радою торгових центрів (ICSC) з 1977 року.

Цього року церемонія нагородження відбулася в Мілані в рамках першої конференції ECSP Awards Conference, під час якої високопоставлені особи з європейського сектору роздрібної нерухомості зустрілися, щоб поспілкуватися та обговорити ключові питання, такі як нові моделі оренди та розвиток торгового досвіду, - зазначають у ECSP.

Переможці Design & Development Awards

У категорії “Нові розробки”:

  • Mercato di Corso Sardegna (Генуя, Італія);
  • Aleja (Любляна, Словенія).

У категорії “Ремонт та розширення”:

  • MyZeil Foodtopia (Франкфурт, Німеччина);
  • Plaza Mayor (Малага, Іспанія);
  • NorteShopping (Порту, Португалія).

Подяки у категорії “Нові розробки” отримали: торговий центр BEO (Белград, Сербія), Lagoh (Севілья, Іспанія), Nivy (Братислава, Словенія). А у категорії “Ремонт і розширення”: Quarree Wandsbek (Гамбург, Німеччина), Diagonal Mar (Барселона, Испания).

Читайте також: Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку номінантів премії CEEQA 2023

За словами одного з організаторів нагородження, для відбору обрали проєкти, реалізовані з 2018 року, оскільки через пандемію в Європі виникла пауза у нагородженні таких об'єктів.

ECSP