Німецький техногігант Siemens остаточно виходить з рф і виводить свої технології

Німецька компанія Siemens продовжила вихід з рф, цього разу техногігант виводить новітні технології з російського підприємства ракетно-космічної галузі.

Без європейських інновацій залишиться Державний космічний науково-виробничий центр імені М. В. Хрунічева, що входить у "Роскосмос".

Керівництво російського відомства визнає, що відсутність програмного забезпечення для інженерного аналізу від Siemens різко вдарила по роботі.

Тепер підприємство не зможе повноцінно виробляти ракети-носії "Протон" і "Ангара".

Центр використовував цілу низку програмного забезпечення імпортних компаній, без функціонування якого робота підприємства неможлива. Але у відомстві вже заявляють у нібито "імпортозаміщення" технологіями російського виробництва.

Siemens в рф

Ракетно-космічна галузь не перша царина російської економіки, звідки Siemens виводить свої технології.

Після початку повномасштабної війни німецька компанія заявила, що припиняє весь новий бізнес в країні-агресорці і міжнародні постачання до рф та Білорусі.

Ми приєднуємося до міжнародного співтовариства і націлені на підтримку нашого народу і надання гуманітарної допомоги. Siemens залишить російський ринок унаслідок подій в Україні. Компанія почала процедуру припинення своєї виробничої та всієї виробничої діяльності. Siemens була однією з перших компаній, які призупинили всі нові операції та міжнародні поставки в росію на час оцінки ситуації для забезпечення безпеки 3000 своїх співробітників у країні, — зазначили в компанії.

Читайте також: Philips не планує виходити з російського ринку

Siemens вже вийшла з "Уральських локомотивів", закрила підрозділ "Сіменс мобільність", відмовилася технічного обслуговування поїздів Desiro у росії та високошвидкісних Velarо (курсують у рф під назвою "Сапсан").

У зв’язку з цим в Siemens спрогнозували втрату близько 400 млн євро виручки.

Tadviser