Всі гроші на оборону: ЦУМ і Сестри Фельдман випустили нову благодійну колекцію

Українські стріт-арт мисткині Сестри Фельдман вступили в колаборацію з київським ЦУМ та фандрайзенговою платформою United24.

Художниці випустили благодійну колекцію з квітковими принтами, весь прибуток з продажу якої направлять на оборону України через United24.

Раніше Фельдман створили для ЦУМ десять унікальних декоративних квіток, які стали основою сезонного оформлення торгового центру.

Ми щиро сподіваємося, що квіти, в які ЦУМ вбрався цієї весни, стануть провісниками надії та якнайшвидшої перемоги світла над темрявою, добра над злом, — йдеться в описі колекції.

Лімітована колекція речей складається з футболок, екошоперів, парфумованої свічки, дитячих розмальовок та листівок. Побачити і придбати їх можна на третьому поверсі ЦУМ або на сайті.

Одна футболка коштує 3 600 грн, а шопер 1000 грн.

Нові прикраси для ЦУМ

Квітками від сестер Фельдман ЦУМ прикрасили ще наприкінці квітня, вони символізують здатність до відродження і завжди були важливими для української культури.

Абстрактні ілюстрації розмістились у семи вітринах універмагу, найменша з квіток розміром 30 сантиметрів, а найбільша сягає 2,2 метрів в діаметрі.

Читайте також: Сергій Морголя, “Оазис”: про роботу з перших днів війни, зростання відвідуваності, зміну орендарів і міграцію населення

Вперше дизайнери ЦУМ розмістили один з елементів декору ззовні вітрини і його може торкнутися кожен охочий.

Як виглядають ексклюзивні декорації столичного ЦУМ, дивіться в нашому матеріалі.

БЖ