Philips не планує виходити з російського ринку

Нідерландська компанія Philips, що окрім виробництва домашньої техніки спеціалізується медичних технологіях, продовжить постачати лікарняне обладнання в рф, попри повномасштабну війну.

Про це повідомив генеральний директор компанії Рой Якобс західним ЗМІ.

Право на охорону здоров'я є універсальним, і ми є частиною системи, що забезпечує охорону здоров'я. Ми робимо це в росії, як і в Україні, - сказав Якобс під час щорічних зборів акціонерів Philips в Амстердамі.

За його словами, діяльність компанії в рф зосереджена саме на постачанні та обслуговуванні медичного обладнання, наприклад великих медичних сканерів. Продаж своїх товарів для особистої гігієни Philips припинив, винятком є товари для вагітних.

Рой Якобс наголосив, що російська діяльність не є прибутковою.

Нагадаємо, що минулого року голова МЗС України Дмитро Кулеба включив Philips у перелік 50 великих міжнародних компаній, які отримують "криваві прибутки", залишаючись активними в росії.

Німецькі товари в рф

Раніше ми розповідали, що німецькі товари активно постачаються в росію за схемою паралельного імпорту через країни СНД.

Після введення санкцій проти рф за початок повномасштабної війни, експорт з Німеччини до Казахстану, Вірменії, Грузії, Таджикистану, Білорусі, Киргизстану дуже суттєво зріс.

Читайте також: Uniqlo почала процес остаточного виходу з ринку рф

На думку німецької влади, це свідчить про налагоджений паралельний імпорт в обхід санкцій. У ФРН це називають неприпустимим, увагу на ситуацію вже звернув представник ЄС із санкцій Девід ОʼСалліван.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що обсяг паралельного імпорту до росії перевищив 20 млрд доларів. До яких країн найбільше зріс експорт з Німеччини, читайте в нашому матеріалі.

Reuters