В мережах “SPAR” та “Наш Край” з’явились унікальні чипси CHAZZ зі смаком борщу

Литовський виробник CHAZZ розробив новий смак чипсів з борщем і запустив їх продаж в Україні, в мережах супермаркетів "Наш Край" та SPAR.

Про це Українській Раді Торгових Центрів розповіли у прес-службі мереж.

Зазначається, що усі прибутки з продажу цього товару CHAZZ передасть до організації VšĮ “Iki pergalės”, яка допомагає українським військовим, а саме, проводить їх навчання, опрацьовує їх запити і передає необхідне на передову.

Нещодавно у Литві презентували новий смак та благодійну ініціативу від CHAZZ. З початку активної фази війни до них приїхало чимало українців, а дехто почав працювати у компанії. Тож керівництво вирішило якось підтримати вимушених переселенців і запропонувало розробити смак унікальної української страви – борщу, - йдеться у прес-релізі.

Також литовці виражають велику вдячність Україні за стримування ворога і за можливість жити в мирній країні.

Саме тому було ухвалене рішення весь прибуток з продажу чипсів передавати на благодійність.

Чипси CHAZZ вже продаються у Великій Британії, Ірландії, Польщі, Нідерландах, Бельгії, Латвії та Естонії. На упаковці розміщені слова “Дякуємо, Україно”.

Ексклюзивними постачальниками товару є мережі "Наш Край" та SPAR.

“Зроблено в Україні”

Раніше ми розповідали, що Україна та Італія попередньо домовились про створення і просування на ринку Європи національного бренду "Зроблено в Україні".

Італійські представники малого та середнього бізнесу мають підтримати його у просуванні.

Читайте також: Допомога малому та середньому бізнесу: в Україні запустили програму розвитку онлайн-торгівлі

Про створення торгової марки попередньо домовились міністерка економіки України Юлія Свириденко з міністром підприємств та виробництва Італійської Республіки Адольфо Урсо.

Детальніше про те, як буде розвиватись бренд читайте в нашому матеріалі.