PepsiCo відновила роботу двох підприємств з виробництва напоїв в Україні

Компанія PepsiCo Україна з березня 2023 року відновила випуск соків під брендами "Сандора" і "Садочок" на місцевих підприємствах.

Напої почали виготовляти на виробничих потужностях у місті Вишневе Київської області, також запущено в роботу виробництво напоїв у Миколаївській області, повідомила керівник відділу корпоративних комунікацій Аліна Матковська.

Протягом шести місяців ми здійснювали перенесення чотирьох виробничих ліній на виробничий комплекс у Вишневому і поступово відновлюємо асортимент за портфелем, який був у компанії до припинення виробництва в Україні, - сказала вона.

За словами Матковської, тепер українцям знову доступний апельсиновий сік "Сандора" на 100% виготовлений в Україні.

Відновлено також виробництво соків, які до повномасштабної війни були в десятці найкращих і лідирували на ринку, зокрема смаки вишня, томат, мультивітамін, гранат під брендом “Сандора” і яблуко-виноград, мультивітамін, мультифрукт, томат від "Садочку".

Матковська додала, що поступово буде відновлюватись випуск і інших соків, наприклад смаки сицилійський апельсин або лимон. Які саме напої випускаються у Миколаївській області вона не уточнила.

Поступово ми рухаємося до розширення асортименту, відповідно до того, який був до припинення виробництва в Україні, - резюмувала Матковська.

PepsiCo в Україні

Американські компанія має п’ять підприємств в Україні:

  • завод із переробки фруктів, овочів і виробництва соків;
  • завод із виробництва соків, газованих напоїв і холодного чаю;
  • Харківський молочний комбінат;
  • Київський молочний завод;
  • підприємство із виробництва дитячого харчування "Агуша".

Читайте також: 20 тон на рік: українська компанія побудує завод з виробництва заморожених овочів

Найвідоміші бренди PepsiCo в Україні це "Сандора", "Садочок", "Сандорик", Pepsi, 7UP, Mirinda, "Слов'яночка", "Агуша", Lipton Ice Tea, "Єсентуки", "Аква мінерале", Lay's і "ХрусTeam".

"Інтерфакс-Україна"